Відбулася зустріч інституційних партнерів, присвячена покращенню безпеки руху в Україні

У вівторок, 6 листопада, в приміщенні готелю «Україна» відбулася робоча зустріч інституційних партнерів.

     Метою зустрічі було просування змін у законодавстві щодо покращення безпеки дорожнього руху та дотримання правил дорожнього руху в Україні. Співорганізатором зустрічі став проект, який фінансується ЄІБ, «Модернізація та підвищення безпеки мережі автомобільних доріг в Україні», виконавцем якого є EGIS Ukraina.

     Під час зустрічі, на якій головував народний депутат України, Голова підкомітету з питань безпеки автодорожнього руху Комітету з питань транспорту Верховної Ради України Ігор Діденко виступити отримали змогу як експерти, що займаються питаннями безпеки дорожнього руху, так і представники громадських організацій, міжнародних організацій. Представники засобів масової інформації мали можливість поставити свої запитання під час обговорення основних питань порядку денного.

     Під час засідання були представлені презентації, присвячені питанням безпеки дорожнього руху з урахуванням новітніх підходів до «впровадження», «навчання» та «переконання».

     Основна увага була також приділена висвітленню поточного стану законодавства, дотримання якого може врятувати життя людей та зменшити рівень постраждалих внаслідок ДТП в Україні.

     Народний депутат Ігор Діденко розповів про ключові пріоритети для Верховної Ради України (загальний огляд питання контролю за дотриманням законодавства з безпеки дорожнього руху, зокрема, про ситуацію з ухваленням законопроекту № 7286, розгляд якого запланований на 8 листопада 2018 року. Олексій Білошицький, Перший заступник Начальника Департаменту патрульної поліції, наголосив на необхідності посилення контролю за дотриманням законодавства з боку поліції в рамках системного підходу щодо зменшення кількості постраждалих внаслідок дорожньо-транспортних пригод в Україні.

     Представники проекту Ерік Хойруп, Рамона Лупу та Петро Жижиян представили попередні результати інформаційної кампанії «Не жени, Україно!», що відбувалася у шести областях України та двох містах.

народний депутат Ігор Діденко
Ерік Хойруп, Рамона Лупу (Egis)