Консалтинг › Аудит

     Egis – інженерна група, яка має широкий досвід проведення передінвестиційних аудитів для підприємств приватного та державного секторів.

     Перед початком кожного проекту Egis виконує стандартну процедуру оцінки, яка допомагає визначити основні (технічні, операційні, фінансові та інституційні) недоліки роботи підприємств. Зазвичай технічний аудит включає в себе інвентаризацію активів, візуальне та/або інструментальне обстеження, оцінку енергоспоживання, а також низку інших питань, що допомагають експертам визначити потреби замовників щодо капіталовкладень та пріоритизувати їх за термінами реалізації. Наші експерти мають широкий досвід роботи з міжнародними та національними технічними стандартами та застосовують їх при інспектуванні доріг, систем водопостачання та водовідведення, централізованого опалення, промислових, а також інших державних/комунальних та приватних об’єктів.

     При оцінці існуючих практик утримання активів та пошуку шляхів підвищення ефективності діяльності, Egis проводить для своїх замовників експлуатаційні перевірки. Задля цього наші експерти ознайомлюються з внутрішньою документацією та процедурами (інструкціями, керівництвами, посібниками і т.ін.) замовників. У цьому контексті група накопичила значний досвід, зокрема, у сфері експлуатації аеропортів, громадського транспорту та автомобільних доріг, об’єктів комунальної інфраструктури тощо.

     Фінансові аудити, у випадку, якщо постає потреба в наданні таких послуг Egis, зазвичай, виходять за межі застосування МСФЗ та стосуються більше джерел формування доходів, шляхів зниження витрат та заходів, спрямованих на покращення ліквідності підприємств. Група ставить собі за мету запропонувати та пояснити своїм замовникам наявні шляхи та можливості для оптимізації структури виробництва, визначити тарифну політику, а також покращити фінансове становище у коротко- та середньостроковій перспективі.

     В окремих випадках, якщо замовники звертаються за стратегічними рекомендаціями, виникає потреба проведення інституційних/організаційних аудитів. Користуючись своїм досвідом, досвідом провідної інженерної групи в Європі і закордоном, Egis спілкується із своїми замовниками щодо тенденцій розвитку галузі (технології, матеріали, проектні та інженерні рішення, тощо), допомагає визначити зовнішні та внутрішні ризики, а також пом’якшити їх.

Проекти групи Egis