Автомобільні дороги

Egis надає в Україні широке коло інжинірингових послуг: 1) технічний нагляд за будівництвом, (2) проектування та експертиза проектів автомобільних мереж та споруд, (3) транспортні дослідження та планування розвитку мереж, (4) підтримка ДПП у секторі автомобільних доріг. Група має досвідчену команду місцевих та міжнародних експертів, які мають практику здійснення технагляду відповідно до стандартів FIDIC та державних будівельних стандартів в Україні та закордоном. Усі місцеві головні інженери, які працюють в Egis мають обов’язкові в Україні сертифікати інженерів технагляду.

Egis має істотний досвід організації та проведення транспортних досліджень, включаючи постійний облік інтенсивності руху із класифікацією транспортних засобів, обліку інтенсивності на поворотах, опитування про пункти відправки та призначення, а також інших досліджень. Наші транспортні інженери та економісти застосовують зібрані дані з метою моделювання інтенсивності руху та визначення потреб розвитку автомобільної мережі.

На початку 2014 Egis спільно із Державним агентством автомобільних доріг України (Укравтодор) розпочали пілотний проект щодо впровадження контрактів на утримання доріг на основі кінцевих результатів (OPRC). OPRC є достатньо інноваційним інструментом управління утриманням автомобільних доріг та має підтвердити Укравтодору свою ефективність щодо контрактів на експлуатацію та утримання автомобільних доріг. Запровадження OPRC та інших форм делегованого управління мають забезпечити більш широке залучення приватних операторів до управління сектором автомобільних доріг України. Отже, окрім впровадження контрактів на основі кінцевих результатів, Egis підтримує усі зацікавлені сторони щодо правового та фінансового структурування концесійних проектів будівництва та експлуатації автомобільних доріг в Україні.