Експлуатація та послуги користувачам › Експлуатація доріг

Egis є досвідченим оператором декількох автомобільних доріг та швидкісних магістралей в Європі. Користуючись своїм багаторічним досвідом роботи, група активно надає консалтингові та інженерні послуги у сфері утримання автомобільних доріг.

Виконуючи проекти будівництва/реконструкції автомобільних доріг в межах контрактів FIDIC, Egis прагне забезпечити безпечні умови користування дорогою, на яких великою мірою позначається практика утримання автомобільних доріг. Впроваджуючи в Україні проекти технічного нагляду для автомобільних доріг, Egis здійснює перевірки їхнього утримання в гарантійний період. Окрім цього, компанія має досвід застосування програмного забезпечення HDM-IV для надання рекомендації замовникам (агенціям автомобільних доріг, приватним операторам) щодо оптимізації заходів експлуатаційного утримання та проведення ремонтів (поточних, капітальних, тощо) на автомобільних дорогах України.

Нещодавно, Egis отримала контракт ЄБРР щодо впровадження пілотного проекту контрактів утримання автомобільних доріг на основі контрактів, що базуються на кінцевих результатах (контракти OPRC). Даний проект включає проведення робіт щодо реконструкції та утримання, у тому числі зимове утримання, ділянки автомобільної дороги М06 у Львівській області.

Проекти групи Egis