Енергетика

Значна частка послуг, які надає Egis в Україні, стосуються інституційної підтримки сектору енергетики, що дозволяє групі вдосконалити організацію енергетичного ринку, його регулювання та реформи. Зокрема, Egis допомагала впроваджувати програму ліквідації дефіциту енергоносіїв (Fuel Gap) та програму INOGATE і, таким чином, зробила внесок у вирішення деяких проблем, пов’язаних з енергозалежністю України. Окрім того, розуміючи важливість енергозбереження та енергоефективності, Egis продовжує сприяти розбудові потенціалу та зміцненню Державного агентства енергоефективності та енергозбереження України щодо розробки та моніторингу національних та секторальних політик енергоефективності в Україні.

Завдяки своїм знанням та досвіду у сфері управління комунальними підприємствами, Egis допомагає покращити управління компаній, які надають послуги централізованого теплопостачання в Україні. У цій сфері Egis пропонує послуги щодо проведення технічних аудитів та оцінок, інвентаризації активів та впровадження на підприємствах програм управління активами, планування інвестицій (пріоритетні, середньо- та довгострокові плани), структурування тарифів, підвищення громадської прозорості, вирішення спорів, тощо. Зокрема, група ставить собі на меті забезпечення експлуатаційної ефективності, вдосконалення фінансового управління, а також ефективного використання енергії та інших ресурсів на підприємствах. До того ж, Egis допомагає своїм замовникам при створенні груп управління проектами та надає послуги щодо організації та проведення закупівель за фінансування міжнародних фінансових інституції.

Egis просуває розвиток державно-приватного партнерства та допомагає зацікавленим сторонам оцінити доцільність проектів з технічної та фінансової точок зору, а також з огляду на існуючі обмеження нормативно-правового поля.

Проекти групи Egis