Міський транспорт

Постійне підвищення рівня урбанізації обмежує пропускну здатність систем міського транспорту. Задля вирішення цієї проблеми потрібен комплексний підхід до міського планування. У даному контексті Egis має унікальне поєднання компетенцій необхідних для планування та управління системою міського транспорту.

Сфера діяльності Egis в Україні включає міські дороги та громадський транспорт, управління дорожнім рухом та міське планування. У своїй роботі Egis впроваджує сталі рішення для систем міського транспорту та надає пріоритет розвитку електротранспорту та систем швидкісного руху транспорту. Наші експерти надають допомогу щодо проведення експертизи проекту, державних закупівель, підтримки муніципальних підприємств щодо запровадження груп управління проектами та адміністрування проектів фінансованих МФО в Києві, Львові та Дніпропетровську, а також здійснюють технічний нагляд за реконструкцією міських доріг м. Львова.

Окрім оновлення рухомого складу та реконструкції міських доріг, системи управління та регулювання транспорту мають важливу роль для міського розвитку в Україні. У цій сфері Egis допомагає муніципалітету Києва визначити основні рішення для запровадження інтелектуальних систем управління транспортним рухом (автоматизований контроль швидкості транспортного руху, змінні інформаційні табло, тощо) та транспортні коридори, на яких ці рішення будуть запроваджені.