Інжиніринг › Технічний нагляд

     Egis є надійним партнером на стадії будівництва та передачі в експлуатацію будь-яких будівель та споруд цивільного будівництва.

     Група Egis має усталену систему управління якістю (СУЯ), яка відповідає вимогам ISO 9001:2008.

     В Україні Egis надає послуги технічного нагляду та виконує обов’язки Інженера відповідно до умов котрактів ФІДІК (FIDIC), головним чином, для проектів у сфері автомобільних доріг, які фінансуються міжнародними фінансовими інституціями. Усі наші місцеві інженери мають обов’язкові державні кваліфікаційні сертифікати інженерів технагляду та дотримуються вимог системи управління якістю групи Egis (`Egis Book`). Протягом останніх років наші інженери брали участь в проектах реконструкції декількох ділянок доріг M06 Київ-Чоп та M03 Київ-Довжанський, а також здійснювали нагляд за реконструкцією міських доріг у м. Львів. Окрім того, Egis отримала новий контракт на виконання пілотного проекту утримання ділянки дороги М06 у Львівській області на основі контрактів за кінцевими результатами.

     Нещодавно Egis розпочала роботу в якості Інженера над проектом Централізованого теплопостачання м. Львова. В межах цього проекту наші інженери здійснюватимуть перехід від системи централізованих/квартальних котелень на індивідуальні теплові пункти (ІТП). Проектом передбачається встановлення 200 ІТП в м. Львові.

Проекти групи Egis