Залізничний транспорт

Інженерна група Egis має досвід роботи у сфері залізничного транспорту, включаючи  звичайні, швидкісні та вантажні перевезення, а також системи легкорейкового транспорту.

У сфері залізничного транспорту група Egis надає широке коло інженерних послуг:

  • планування та дослідження систем залізничного транспорту;
  • проекти генпідряду та впровадження технічних рішень «під ключ»;
  • системи безпеки на залізничному транспорті (засоби комунікації та сигналізації);
  • технічний нагляд та введення в експлуатацію об’єктів;
  • допомога Власнику в управлінні комплексними проектами.

Egis бере участь у великих проектах розвитку швидкісних та звичайних залізничних сполучень Франції, Китаю, Бразилії та інших країн. У Східній Європі Egis виконувала завдання в Чеській Республіці та Литві, а також отримала декілька проектів проектування та технагляду за реконструкцією в Польщі, де група має свій філіал. Окрім цього, нещодавно Egis отримала контракт на проектування нового залізничного сполучення в Болгарії.

Станом на січень 2014 р. загальна протяжність залізничних шляхів України становить 21,6 тис. км, 45% з яких електрифіковані. Наявний рухомий склад включає 116 тисяч вантажних та 5,3 тисяч пасажирських вагонів, а також майже 4 тисячі локомотивів. До 2026 року планується провести реконструкцію та електрифікацію деяких залізничних ділянок, розвинути швидкісні залізничні сполучення, придбати новий рухомий склад та інше устаткування. Задля цього Уряд України передбачає залучити біля 2,8 млрд. доларів США до 2016 року та додаткові 11 млрд. доларів США–до 2026 року.

В Україні Egis наразі брала участь в декількох інституційних та регіональних проектах (наприклад, проект ТРАСЕКА «Морські магістралі Чорного та Каспійського морів», проект ТРАСЕКА «Логістичні процеси та морські магістралі»), спрямованих на розвиток мультимодальних (залізничних, автомобільних, морських) транспортних систем. Наразі Egis планує посилити свою присутність у секторі залізничного транспорту України та взяти участь у наданні технічної допомоги щодо реформування національної компанії «Укрзалізниця» та модернізації залізничних колій.

Проекти групи Egis