Андрій

Андрій

Інженер-будівельник з водопостачання та водовідведення

Андрій Бікац – інженер-будівельник з водопостачання та водовідведення. Він - професіонал у сфері проектування та будівництва міських систем водопостачання та водовідведення, гідравлічного моделювання, експлуатації та виконання пусконалагоджувальних робіт.

Маючи досвід роботи як консультанта в проектах, що фінансуються міжнародними фінансовими організаціями (МФО). Андрій впроваджує новітні енергоефективні технології при підготовці методик, технічних пропозицій для проектів компанії Egis з проектування, технічного нагляду, супроводу та управління в галузі водопостачання та водовідведення.

«Egis - це сучасний інженерний підхід для покращення майбутнього. Проекти, в яких бере участь компанія, відрізняються своєю складністю, унікальністю та подекуди ексклюзивністю. Вони поєднують інноваційні технології та європейські стандарти, оскільки основна мета компанії – підвищення ефективності та надійності роботи загальних систем проектів, якості надання послуг з цих систем, а також досягнення позитивного екологічного ефекту».