Компетенція › Людські ресурси в Egis

Egis - це міжнародна група, яка пропонує послуги інжинірингу, проектного структурування та експлуатації. У сфері інжинірингу та консалтингу діяльність компанії концентрується на секторах транспорту, міського розвитку, цивільного будівництва, промисловості, водопостачання та водовідведення, захисту навколишнього середовища та енергетики.  У сфері автомобільних доріг та аеропортів група пропонує послуги проектного структурування, інвестування в акціонерний капітал, поставок систем «під ключ», надання послуг щодо експлуатації та забезпечення транспортного руху.

У Вас може з’явитися бажання стати експертом, менеджером проекту, керівником проектної групи. Можливо, Ви прагнете нових професійних викликів. Egis пропонує Вам широкий спектр для росту та розвитку.

Ми шукаємо випускників та досвідчених професіоналів у сфері проектування та будівництва автомобільних доріг та мостів, контролю якості матеріалів та виконання робіт, управління дорожнім рухом, що володіють українською та англійською мовами. Мобільність та готовність до навчання є однією з головних цінностей для менеджерів наших проектів.

Група Egis постійно змінюється та працює над низкою різноманітних проектів в різних країнах світу. Ті, хто приєднуються до нашої команди, отримують доступ до великих можливостей.

Egis прагне розвивати професійний рівень своїх команд шляхом організації навчання, професійного росту в межах групи, приєднанні до груп технічних фахівців, внутрішній мобільності тощо. Ми даємо Вам ключі до успішної кар’єри.