Максим

Максим

Інженер-електрик

Перш ніж приєднатися до групи Egis я мав досвід роботи у декількох українських будівельних компаніях та проектному інституті. Як випускник Національного Технічного Університету України “Київський Політехнічний Інститут” (2008) я завжди прагнув застосовувати здобутий досвід та орієнтувався на європейські стандарти та вимоги в роботі. Саме на цей час я дізнався про групу Egis та почав працювати в Egis у якості позаштатного консультанта.

За чотири роки моєї роботи група Egis надала мені можливість стати частиною багатонаціональної команди, яка працює над низкою складних і цікавих проектів у всьому світі. Для мене це стало нагодою перейняти нові підходи в роботі, як з огляду складності технічних рішень, так й управління проектами, що спираються на європейську практику впровадження проектів.

Особисто для мене, робота в Egis є цікавою тим, що стимулює мене розширювати не лише свої професійні навички, але й географію моєї роботи. Починаючи з 2012 я працював у декількох регіонах України та Центральної Азії над кількома проектами в сферах енергетики, будівництва автомобільних доріг та громадського електротранспорта. Це дозволило мені вдосконалити свої технічні навички, а також отримати міжнародний досвід роботи у декількох інженерних сферах.