Оксана

Оксана

Спеціаліст із тендерної документації МФО

В «Ежіс» я потрапила на початку 2010 р., коли компанія розпочинала проект «Львівський громадський транспорт». Оскільки моя попередня діяльність переважно обмежувалась перекладом, різностороння і динамічна робота на посаді асистента керівника проекту стала цікавим новим досвідом. Він допоміг мені не лише здобути нові знання у сферах міжнародних угод, державних закупівель, процедур фінансування і проведення торгів тощо, але й краще пізнати своє рідне місто, його історію та перспективи розвитку.

За п’ять років роботи в компанії я також мала нагоду брати участь у проекті «Реконструкція та модернізація доріг м. Львова» як перекладач та асистент керівника (2010-2011 рр.), а зараз працюю в проекті «Модернізація централізованого теплопостачання м. Львова» (з липня 2014 р.).

Робота в «Ежіс» невпинно навчає нових речей. Окрім розмаїття технічних галузей, упродовж реалізації проекту завжди виникають нові питання, що потребують вирішення, нові нюанси, зумовлені змінами в законодавстві, експерти «Ежіс» періодично висвітлюють фінансові, юридичні, екологічні та інші аспекти міжнародних контрактів. За ці роки я зрозуміла, що не останнім завданням консультанта є підтримання добрих відносин із клієнтом, які базуються на довірі та чесності. Це вимагає індивідуального підходу до людей, вміння переконувати не лише шляхом наведення обґрунтованих аргументів, але й готовності приділити увагу всім занепокоєнням, надати не лише консультацію, а й підтримку.

«Ежіс» ніколи не дозволяє сидіти на місці. Ефективність реалізації проекту залежить від кожного з нас. Поява нових викликів вимагає постійної роботи над собою, поглиблення знань, напрацювання навичок. У цьому надзвичайно допомагають знайомства з експертами компанії, які щедро діляться своїм цінним досвідом.

Реалізація проектів «Ежіс» у Львові допомогла мені осмислити необхідність міжнародної підтримки для України, особливо в сьогоднішній нелегкий час, для покращення нашого життя і наближення до європейських стандартів.