Оксана

Оксана

Заступник директора, Керівник відділу консалтингу

Оксана Затворницька – кваліфікований старший економіст і фінансовий експерт в транспортному секторі з більш ніж 17-річним професійним досвідом у сфері наукових досліджень, аналізу, стратегічних досліджень, державно-приватного партнерства (ДПП).

«Моє перше знайомство з компанією Egis відбулося в 1997 році, під час стажування в Ежіс Україна. У той час компанія працювала над впровадженням концепції делегованого управління в Україні, а саме Закону України Про концесії. Оскільки ця тема мене цікавила, вона стала темою моєї магістерської дипломної роботи».

Оксана –  заступник директора, керівник відділу консалтингу ТОВ «Ежіс Україна». Сфера її діяльності охоплює широке коло питань, пов’язаних з консалтингом: аналіз економічної політики, макроекономічні прогнози, фінансовий аналіз та моделювання, структурування державно-приватного партнерства, корпоративний розвиток та інше. Має значний досвід роботи в проектах, що фінансуються Світовим банком, Агентством США з міжнародного розвитку, Канадським агентством міжнародного розвитку,  Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком, програмою ЄС/ТРАСЕКА. Зараз Оксана виконує обов’язки старшого неключового стратегічного експерта / транспортного економіста в Проекті технічної допомоги Європейського Союзу "Підтримка реалізації Угоди про Асоціацію та Національної Стратегії в секторі транспорту України".