Роман

Роман

Інженер-мостовик

Роман Полюга – кандидат технічних наук,  інженер з багаторічним досвідом виконання науково-дослідних і проектно-конструкторських робіт. Брав участь в низці проектів транспортного сектору, підпорядкованих Укравтодору, Укрзалізниці, муніципалітетам. Зокрема, проводив обстеження і випробування значної кількості мостів у різних областях України, а також в Азербайджані. Здійснював проектування та випробування будівельних конструкцій як для нового будівництва, так і в проектах з реконструкції, капітального ремонту.

 До групи Egis Роман приєднався у 2016 році. Маючи значний досвід в розробці нормативних документів, наукових досліджень, брав участь у підготовці технічних пропозицій для багатьох проектів.

«Мені приємно працювати у великій європейській компанії. Оскільки діяльність Egis здебільшого спрямована на інжиніринг та консалтинг, я можу застосовувати весь свій здобутий досвід науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт в поточних проектах  компанії. Ну й звісно, постійний особистий розвиток для мене також важливий.

Працюючи над великою кількістю національних та міжнародних проектів, ми відчуваємо підтримку центрального офісу, експертів із спеціалізованих підрозділів Групи Egis, і тоді стає зрозумілим: ось де дійсно справжні європейські цінності!

Тому особисто для мене Egis –  це Європа!».