Про нас › Egis в Україні

Починаючи з 1990-тих група Egis працює в Україні, головним чином, у сферах громадського транспорту, будівництва та реконструкції автомобільних доріг та комунальних послуг.

Група Egis представлена в Україні з 1993 року. Зазначивши необхідність проведення інституційної та адміністративної реформи в Україні, Європейська Комісія делегувала одній з компаній групи Egis мандат щодо надання допомоги Міністерству транспорту України задля зміцнення та інституціоналізації ролі міністерства у якості регулятора галузевої політики.

Протягом наступних 20 років Egis, провідна інжинірингова група Франції, продовжила надавати підтримку Міністерству транспорту України, Державному агентству автомобільних доріг України та іншим виконавчим органам України. Група Egis брала активну участь у багатьох фінансованих МФО проектах у сфері транспортної політики, транспортного моделювання та проведення дорожніх досліджень в Україні, а також розширила свою діяльність в окремих видах транспорту (автомобільні дороги, повітряний та морський транспорт, комбіновані залізничні та морські сполучення). Щодо транспортного сектору, Egis продовжує зберігати свою участь у сферах:

  • міського транспорту (електротранспорт та метрополітен) та управління дорожнім рухом;
  • комунальних послуг (водопостачання та водовідведення, централізоване теплопостачання);
  • енергоспоживання та енергоефективності;
  • захисту оточуючого середовища.

У 1996 році Egis створила в Україні філіал – Egis Ukraina. Наразі Egis Ukraina має понад 50 співробітників, які працюють повний та неповний робочий день. Центральний офіс філіалу розташований у місті Київ; проектні офіси знаходяться в Одесі, Полтаві, Дніпропетровську та Львові. Виступаючи у якості місцевого партнера групи Egis в Україні та країнах СНД, компанія Egis Ukraina виконує та надає підтримку низці проектів групи, а також підтримує постійний діалог із місцевими органами влади.