Про нас › Egis в Україні

У 1996 році Egis створила в Україні філіал – Egis Ukraina. ТОВ «Ежіс Україна» – філіал та місцевий партнер групи Egis в Україні та СНД. Egis Ukraina надає підтримку групі Egis щодо розвитку бізнесу та реалізації проектів в Україні в сферах автомобільних доріг та автомагістралей, водних ресурсів, навколишнього середовища та енергетики, портів та внутрішніх водних шляхів, авіації, міського планування та розвитку, житлово-комунального господарства, міського громадського транспорту, а також великих будівельних проектах. Компанія має один головний офіс у Києві та проектні офіси у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Харкові та Полтаві.

     Зазначивши необхідність проведення інституційної та адміністративної реформи в Україні, Європейська Комісія делегувала одній з компаній групи Egis мандат щодо надання допомоги Міністерству транспорту України задля зміцнення та інституціоналізації ролі міністерства у якості регулятора галузевої політики.

     Протягом наступних 20 років Egis, провідна інжинірингова група Франції, продовжила надавати підтримку Міністерству транспорту України, Державному агентству автомобільних доріг України та іншим виконавчим органам України. Група Egis брала активну участь у багатьох фінансованих МФО проектах у сфері транспортної політики, транспортного моделювання та проведення дорожніх досліджень в Україні, а також розширила свою діяльність в окремих видах транспорту (автомобільні дороги, повітряний та морський транспорт, комбіновані залізничні та морські сполучення). Щодо транспортного сектору, Egis продовжує зберігати свою участь у сферах:

  • міського транспорту (електротранспорт та метрополітен) та управління дорожнім рухом;
  • комунальних послуг (водопостачання та водовідведення, централізоване теплопостачання);
  • енергоспоживання та енергоефективності;
  • захисту оточуючого середовища.

 

Сфери діяльності Egis Ukraina:

  • автодороги
  • міський транспорт
  • енергетика
  • водні ресурси та природоохоронна діяльність