Відповідальна компанія

Egis ставить собі за мету забезпечення сталого розвитку сфери інженерних послуг. Компанія бере на себе відповідальність перед громадами, з якими вона співпрацює, застосовувати свій досвід та справляти вплив у якості проектанта, розробника та оператора з метою виконання робіт в обсязі десятків мільярдів євро, а також експлуатації об’єктів інфраструктури та побутового призначення мільйонами людей в усьому світі.

Креативна компанія

Egis активно впроваджує інновацій, що допомагає компанії гідно відповідати на низку викликів, пов’язаних із соціально-економічними, енергетичними та екологічними проблемами. Egis застосовує увесь свій інженерний потенціал аби запропонувати своїм замовникам засоби, які застосовуватимуться ними при прийнятті рішень та допоможуть запровадити ефективні технології управління.

Компанія, що дбає про людей

Ключові засади стратегії групи Egis у сфері управління людськими ресурсами полягають у її спрямуванні на особистісний розвиток та реалізацію здібностей персоналу компанії. Egis є динамічною компанією, орієнтованою на кар’єрний ріст та розвиток навичок персоналу.