11 грудня у Львові відбулася фінальна прес-конференція інформаційної кампанії Мінінфраструктури «Не жени, Україно!»

ЄІБ та ЄБРР виділять 176 мільйонів євро на покращення безпеки руху в Україні

     Європейський інвестиційний банк та Європейський банк реконструкції та розвитку виділять 176 млн євро на новий проект з підвищення рівня обізнаності громадян щодо безпеки руху в Україні. Про це повідомив голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік де Загон під час фінальної прес-конференції інформаційної кампанії Мінінфраструктури «Не жени, Україно!». Для ЄІБ це флагманський проект у регіоні, адже за обсягом інвестицій він найбільший – 176 млн євро. Проект буде реалізований у Києві, Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі – саме ці міста були обраними серед перших на підставі статистки ДТП і готовності інвестувати у покращення безпеки дорожнього руху. 

     Варто нагадати,  що у 2018-му Мінінфраструктури за підтримки європейських партнерів розробило та затвердило Національному транспортну стратегію до 2030-го року. І, як зазначила Начальник Управління безпеки на транспорті та технічного регулювання Мінінфраструктури Лідія Єлізарова «одним з ключових пунктів цієї стратегії є зменшення травматизму на дорогах до нульового рівня до 2030-го року».

     «Кампанія засвідчила, що тісна співпраця з місцевими органами влади дає хороші результати у контексті підвищення обізнаності громадян щодо питань безпеки руху», – додала Рамона Лупу, експерт з кампаній по безпеці дорожнього руху та комунікації (Egis). Вона також наголосила на важливості ролі ЗМІ, які мають стати одним з ключових елементів, що мають сприяти зміні політики у цій сфері, а також мобілізувати громади для досягнення кращих результатів щодо підвищення безпеки дорожнього руху.