18 березня 2019 року в Міністерстві інфраструктури України відбулося засідання робочої групи з питань проведення аналізу ефективності діяльності Білгород – Дністровського морського порту

Засідання пройшло під головуванням директора департаменту реформування морського та річкового транспорту Олександра Басюка.

     З метою реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року та підвищення ефективності роботи морських портів України було схвалено утворити робочу групу з питань проведення аналізу ефективності діяльності державного підприємства «Білгород-Дністровський морський торговельний порт».

    18 березня відбулося засідання робочої групи та представників Міністерства інфраструктури України, Команди підтримки реформ, ДП «Адміністрація морських портів України», ДП «Білгород – Дністровський МТП», консультантів Офісу технічної допомоги сектору інфраструктури Міністерства фінансів США та експертів компанії Egis (Альберт Бергонзо та Андре Мер'єн).

     Експерти компанії Egis презентували учасникам робочої групи попереднього техніко-економічного обгрунтування проекту розвитку ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт», зазначивши, що показники вантажопотоку порту зменшуються, проаналізували стан фінансово-господарської діяльності підприємства з зазначенням даних щодо дебіторської та кредиторської заборгованостей. Члени робочої групи обговорили представлений проект документу, а також надали свої зауваження та коментарі до нього.

     За підсумками наради учасники домовилися, що на наступному засіданні наші експерти в рамках пре-ТЕО ДП «Білгород-Дністровський МТП» представлять аргументовані шляхи виведення підприємства з кризового стану.