4 грудня «Egis» розпочала реалізацію проекту «Оновлення тролейбусного парку м. Івано-Франківська» з метою поліпшення громадського транспорту міста

У рамках цього проекту КП «Електроавтотранс» має намір закупити 35 нових низькопідлогових тролейбусів, здійснити повну реконструкцію тролейбусного депо і розширити існуючу тролейбусну лінію (будівництво контактної мережі та тягових підстанцій).

     Ці заходи спрямовані на покращення транспортних послуг для пасажирів, зменшення викидів СО2 в атмосферу, зниження вартості експлуатації та технічного обслуговування мережі та тролейбусів.

     Проект «Міський громадський транспорт в Україні» на загальну суму кредиту 100 мільйонів євро спрямований на реалізацію заходів щодо покращення громадського транспорту в низці міст України. Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підписав угоду з  комунальним підприємством «Електроавтотранс» про надання кредиту на суму 8 мільйонів євро, який супроводжується грантом на суму 1 мільйон євро зі Спеціального фонду акціонерів ЄБРР для покращення послуг громадського транспорту в Івано-Франківську.

     «Egis» допомагатиме Замовнику в реалізації всіх аспектів проекту та надаватиме консультаційні послуги з інжинірингу. Зокрема, «Egis» сприятиме вчасному та ефективному впровадженню всіх процедур із закупівель та здійснюватиме подальший контроль за виконанням підрядних контрактів, а також використанням кредитних коштів (інспектування проекту, технічні умови та здійснення технічного нагляду).

     Загалом за результатами проекту буде завершено розширення нової, повністю обладнаної та готової до експлуатації тролейбусної лінії. Водночас значно підвищиться потенціал компанії-замовника в реалізації подібних проектів завдяки тренінгам та передачі необхідного досвіду та знань. «Egis» також безперервно здійснюватиме моніторинг та контроль під час реалізації проекту згідно з українським законодавством та на основі найкращої міжнародної практики.

Досьє проекту 

     Івано-Франківськ – місто на заході України, історія якого сягає 17 століття.  На сьогодні воно є обласним, туристичним, культурним та науковим центром із населенням понад 230 000 осіб. Розташоване в самому серці Карпатських гір неподалік найпопулярніших гірськолижних курортів, місто приваблює сотні тисяч туристів щороку. Таким чином, комфортний та екологічно чистий громадський транспорт є ключовим елементом загальної стратегії розвитку міста в напрямку збереження історичної спадщини та сприяння зеленому туризму.

     Надаючи консультаційні послуги для цього проекту, слідом за успішно реалізованим проектом громадського транспорту у Львові, «Egis» поступово нарощує свій потенціал та збагачує досвід у сфері громадського транспорту. Це важливо з огляду на те, що компанія «Egis» спрямовує свою діяльність, насамперед, на інноваційні та трансформаційні рішення у схожих проектах, які підвищують якість транспортних систем та значно збільшують частку громадського транспорту в міських перевезеннях.