Бізнес поїздка до Полтавського офісу – знайомство та впровадження процедури PMS

З 10 по 12 жовтня команда менеджерів Egis Ukraina на чолі з директором здійснила бізнес поїздку до Полтави.

     Полтаву було обрано не випадково, адже нещодавно стартував проект Mo3 (технічний нагляд за реконструкцією дороги Київ - Харків – Довжанськ) , тому менеджерам київського офісу було цікаво та корисно поспостерігати за реальним проектом, відвідати проектний офіс, виїхати безпосередньо на ділянки реконструкції, поспілкуватися з інженерами з метою обміну досвідом та кращого розуміння процесів реалізації масштабних інженерних проектів.

     Основною метою поїздки стало впровадження та вдосконалення процедури PMS-Performance management system includes activities system which ensure that goals are consistently being met in an effective and efficient manner.

     Кожним керівником свого підрозділу було розроблено бізнес процедури на базі кращої практики групи Egis та численних нормативних документів. Знаэмо, що дана система покращить якість управління бізнес процесів в середині компанії. 

     Приємно віздначимо, що вся поїздка супроводжувалася прекрасною робочою атмосферою. Це, на наш погляд, найважливіше для зміцнення командного духу!