Делегація французьких компаній на чолі з головою та генеральним директором компанії Egis Ніколя Жаш’є відвідає Україну для укріплення ділових зв'язків

Київ, 5 лютого 2019 року - ділова делегація MEDEF International (Французька Бізнес Конфедерація), до складу якої входять 15 компаній, наразі відвідує Україну для вивчення перспективних бізнес-можливостей в країні.

     Візит відбувся в рамках Ділової ради Франція-Україна під головуванням пана Ніколя Жаш’є, Президента і Генерального Директора Egis.

     Протягом трьох днів члени французької делегації зустрінуться з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, віце-міністром Геннадієм Зубком, міністром оборони Степаном Полтораком, віце-міністром економічного розвитку і торгівлі Михайлом Титарчуком, міністром фінансів Оксаною Маркаровою та керівниками Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Міжнародного валютного фонду (МВФ), Світового банку, Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) і Представництва ЄС в Україні.

     Вищезазначені зустрічі стосуватимуться поточних проблем у ключових секторах, таких як транспортна інфраструктура, водопостачання, поводження з відходами, енергетика, а також запропонованих рішень та можливостей для інвестицій з боку Франції.

     Програма розпочалася 5 лютого із зустрічі в рамках галузевої дискусії з Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, який наголосив на важливості французьких інвестицій в Україні. Водночас, Міністр високо оцінив роботу Egis в Україні та десятиліття співпраці у створенні безпечної, доступної, інклюзивної, швидкої та технологічно інноваційної інфраструктури транспортної галузі в Україні.

     Директор "Ежіс Україна" пан Арно де Ружі наголосив на деяких флагманських проектах, які компанія розробила для забезпечення мобільності людей і товарів за максимально можливих соціальних і безпечних умов в Україні.

Щоб дізнатися більше про роботу MEDEF International (Французької Бізнес Конфедерації) та Ділової Ради Франція-Україна, будь ласка, відвідайте:
https://www.medefinternational.fr/the-french-business-confederations-dedicated-service-to-the-world/