Egis надасть допомогу Львову в управлінні твердими побутовими відходами

31 грудня 2020 року Egis виграла тендер на Проєкт управління твердими побутовими відходами у м. Львів: Програма корпоративного розвитку за фінансового сприяння ЄБРР. Проєкт націлений на вирішення нагальної потреби в систематизованій пріоритизації процесу модернізації Грибовицького звалища та загального вдосконалення управління відходами. Також він сприятиме виконанню зобов’язень України відносно Угоди про асоціацію з ЄС та загалом покращенню екологічної ситуації в місті.

Основні завдання команди Egis передбачають надання підтримки Львівській компанії з управління твердими побутовими відходами у посиленні корпоративного потенціалу, покращенні фінансових та операційних показників. У зв’язку з цим команда надасть допомогу у розробці програми корпоративного розвитку, розробці контракту на надання комунальних послуг, підготує аналіз та надасть рекомендації з поліпшення інформаційних систем управління, фінансового управління, організації компанії та структури кадрів а також проаналізує екологічну та соціальну політику проєкту. Очікується, що проєкт буде виконано упродовж 24 місяців.

Egis Ukraina рада надати допомогу Льовову у налагодженні управління побутовими відходами та відновленні сталого розвитку міста.

Lviv Solid Waste, EBRD