Egis підписує контракт на послуги з технічного нагляду за дорожньою ділянкою Убіса-Шорапані (F3) шосе E-60, що є найбільшим інфраструктурним проектом в Грузії

8 липня 2019 року Egis підписала контракт на надання консультаційних послуг з технічного нагляду за будівельними роботами на ділянці дороги Убіса-Шорапані (F3) шосе E-60 в Грузії, що фінансується Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

     Ділянка автомобільної дороги – це гірська частина автомагістралі Схід-Захід (E 60), що знаходиться на відстані 180 км на захід від Тбілісі. Ділянка має довжину лише 13 км, але нараховує 9 подвійних тунелів (від 300 м до 1,6 км) і 27 мостів, 13 уздовж проїжджої частини Тбілісі - Аргвети і 14 уздовж проїзної частини Аргвети - Тбілісі (від 33 м до 1200 м). Місто що завдовжки 1200 метрів, буде найдовшим і найскладнішим в Грузії! На теперішній час це завдання є найбільшим інфраструктурним проектом, що реалізується в країні.

     Основними завданнями консультаційних послуг є:

  • Технічний нагляд за будівельними роботами: виконання функції Інженера, згідно з умовами контакту FIDIC в управлінні контрактом на виконання будівельних робіт у відповідності до вищезгаданого типу умов договору та консультування Замовника з усіх питань, що стосуються реалізації контракту, зокрема, контроль якості,  контроль ходу виконання будівельних робіт та вирішення спірних питань;
  • Управління проектом: надання підтримки Замовнику для моніторингу стану навколишнього середовища та переселення, перевірок безпеки дорожнього руху, технічного та фінансового управління.

     Загальна сума договору на на виконання будівельних робіт складає 350 млн. доларів США, та буде реалізовано китайською компанією, а вартість послуг з технічного нагляду за будівництвом  становить 8,5 млн. доларів США. Egis, надаватиме послуги з місцевим стратегічним партнером EMG.

     Ми дуже пишаємося цим успіхом і бажаємо удачі всій команді!