Egis підтверджує cвоє лідерство в секторі Громадського Транспорту в Україні

У 2018-2019 роках компанія Egis підтвердила свою позицію лідера з надання консультаційних послуг з модернізації та вдосконалення громадського транспорту України.

     У рамках Проекту громадського транспорту України (UPTF), що фінансується ЄБРР, на підтримку електричного громадського транспорту в країні, Egis підписала вже 8 контрактів у різних містах України:

  • 3 проекти з надання комплексної юридичної оцінки (Львів, Харків, Кривий Ріг);
  • 4 проекти на підтримку реалізації проекту (PIS) - Івано-Франківськ, Маріуполь, Житомир та Львів;
  • 1 проект корпоративного розвитку (CDP) в Одесі.

     Розширення кількості та географії проектів UPTF, що фінансуються ЄБРР, дало змогу Egis довести свою експертизу та призвело до підписання масштабного Проекту технічної допомоги, який фінансується ЄІБ в розмірі 3,5 мільйонів євро у секторі міського громадського транспорту в травні 2019 року. У рамках цього проекту Egis, як Консультант, здійснюватиме підтримку закупівлі громадського транспорту (метро, трамвай, тролейбуси та автобуси) та відповідної інфраструктури у 11 обраних містах України.

     Завдяки поєднанню міжнародних та місцевих експертів, експертиза Egis визнана найбільш професійною в Україні та дає хороші надії на подальший розвиток на цьому перспективному ринку в регіоні.