Egis презентувала План корпоративного розвитку для «Луцьктепло»

30 травня 2018 року в Луцьку в рамках реалізації "Проекту централізованого теплопостачання" об’єднана команда експертів Egis та Інституту місцевого розвитку презентувала фінальну версію Плану корпоративного розвитку для муніципальної компанії "Луцьктепло"

     План корпоративного розвитку «Луцьктепло» на період 2018-2021 рр. є результатом дворічної співпраці консультантів та працівників підприємства, а також своєрідною програмою підвищення ефективності його роботи й подальшого розвитку. Він передбачає проекти заходів, які підприємство планує впровадити, а також план фінансування, що відображає операційні й капітальні витрати протягом 2018-2021 рр. 

     Застосування цього документу в щоденній операційній діяльності «Луцьктепло» дозволить йому повернути статус прибуткового підприємства, зменшити видатки з міського бюджету або й взагалі відмовитись від фінансової підтримки міста. 

Досьє проекту

     Під час зустрічі понад сто працівників ДКП «Луцьктепло» отримали від керівника проекту Етьєна Дрійо сертифікати, що засвідчують участь у вісьмох навчальних тренінгах компанії Egis з ефективного використання всіх управлінських документів. Він також зазначив, що робота над проектом у Луцьку дала Egis комплексне розуміння подальшої роботи у сфері налагодження корпоративного управління для державних підприємств в інших регіонах України.

     Зі свого боку директор «Луцьктепло» Валентина Малютіна наголосила, що оперативна реалізація цього проекту є для підприємства дуже важливою, адже це водночас є запорукою успішної щоденної роботи підприємства, а також стратегією його розвитку в майбутньому.