Egis продовжує будівництво безпечних доріг в Україні

14 червня, на стартовому засіданні в офісі "Egis" в Україні було офіційно відкрито Проект з нагляду за капітальним ремонтом та реконструкцією автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський, однієї з найбільших національних транспортних магістралей.

     Отримавши чергову позику від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку на фінансування проекту розвитку автомобільного сектору в Україні, Державне агентство України з питань дорожнього руху "Укравтодор" уклало 3-річний договір з Egis на надання консультаційних послуг з метою вдосконалення управління дорожньою мережею, транспортного сполучення, технічного обслуговування та підвищення безпеки дорожнього руху для користувачів на важливому автомобільному коридорі Полтава - Харків.

     Головна мета проекту – реконструкція міжнародної автомобільної дороги державного значення до першої категорії, шляхом влаштування дорожнього полотна, що матиме по дві смуги руху в кожному напрямку та центральну розділювальну смугу, включаючи центральне та бокове огородження, що забезпечить високий рівень безпеки руху.

     Серед інших головних завдань Egis, як інженерно-технічної компанії в рамках цього проекту, є нагляд за виконанням робіт з капітального ремонту, будівництва та реконструкції трьох ділянок дороги М-03 довжиною 15,3 км, 28,9 км та 25,0 км, а також включає дорожні, мостобудівні, дренажні та інші допоміжні роботи у повній відповідності до Червоної книги FIDIC та українського законодавства.

 

     Очікується, що значні технічні поліпшення автомобільного транспортного коридору М-03 принесуть користь звичайним людям. У результаті, до моменту завершення проекту в 2020 році, час проїзду між Полтавою та Харковом буде скорочено з 140 хвилин зараз до 96 хвилин у майбутньому. Відтак, кількість прямих дорожніх користувачів зросте до 40 000 на день, а непрямий позитивний ефект від впровадження проекту відчують на собі близько 4,4 мільйонів мешканців у Полтавській та Харківській областях.

     Успішна реалізація проекту M03 додатково посилить компетенцію компанії Egis як досвідченого партнера у проектуванні та будівництві сучасних та безпечних доріг в Україні.