Egis проведе другу експертизу "Due diligence" в сфері громадського транспорту в Україні

21 лютого в приміщенні заступника міського голови відбулася стартова зустріч з питань запуску програми "Міський громадський транспорт в Україні" у м.Харкові.

     У рамках цього проекту компанія Egis надаватиме послуги екcпертизи “due diligence” для комунального підприємства “Тролейбусне депо №2”.

     Кінцевою метою впровадження програми “Міський громадський транспорт в Україні” є підтримка розвитку якісного обслуговування пасажирських перевезень через інвестиції в:

  • Придбання до 40 нових тролейбусів
  • Реабілітацію та модернізацію тролейбусної інфраструктури;
  • Реконструкцію депо та придбання нового технічного обладнання.

     Харків - друге за величиною місто в Україні з населенням у півтора мільйони  мешканців. Місто було першою столицею України і залишається великим науково-виробничим центром до цих пір. Транспортна система тролейбусів в місті добре розроблена, але десятиліттями не підтримується належним чином, а отже,  потребує фундаментальної модернізації. У цьому контексті позика ЄБРР розміром у 10 мільйонів євро не може покрити всі необхідні роботи, і роль Консультанта полягає у підтвердженні того, що інвестиції будуть використані належним чином та гарантуватимуть зміцнення фінансової спроможності муніципального транспортного оператора.

Досье проекту

     Таким чином, обсяг робіт для Egis у цьому завданні полягає у:

  • проведенні аналізу системи міського транспорту в цілому та операцій муніципального транспорту зокрема, включаючи регуляторну базу
  • підготовці проекту тендерної документації та обґрунтування запропонованої інвестиції
  • розробці внесків для фінансової моделі та економічної IRR
  • розробці бізнес-плану та обґрунтування проекту

     Використовуючи свій глобальний і особливо місцевий досвід реалізації проектів у громадському транспорті, Egis ідеально підходить для проведення професійного аналізу фінансово-господарської діяльності Клієнта в обумовлені терміни. Це вже третій поспіль контракт "Egis", який компанія отримала у секторі міського транспорту України з початку цього року, і найближчим часом буде пропонувати послуги для впровадження аналогічних проектів в інших містах України.