Egis проведе технічну оцінку проекту (Due diligence) модернізації тролейбусного транспорту у Львові

21 травня 2018 року у Львові в приміщенні директора Львівелектротранс Олега Берези, у присутності представників Управління транспорту міста Львів та команди експертів Egis відбулася нарада запуску підпроекту Львівський тролейбус - “Технічна оцінка”.

     В рамках програми “Міський громадський транспорт в Україні” за кошти Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) місто зможе придбати 50 нових тролейбусів та 100 нових автобусів, а також поліпшити тролейбусну інфраструктуру і запустити нові маршрути.

Egis, що має значний досвід у проведенні технічної оцінки інвестиційних проектів за моделлю (Due diligence), було обрано в якості Консультанта проекту. Серед основних робіт експерти компанії повинні:

  • провести загальний аналіз міської транспортної системи та законодавчої бази,
  • дослідити потенціал та цінову політику міських та приватних перевізників.

Досье проекту 

     На основі цієї інформації Консультант має підготувати кваліфікаційні вимоги та всі інші необхідні документи для проведення тендеру та організації процесу закупівель. Окрім цього, Консультант спільно з Банком мають оцінити фінансову спроможність компанії Замовника проводити прибуткову операційну діяльність та розробити бізнес-план терміном на 13 років, з метою гарантування повернення кредитних коштів.  

     "Ми очікуємо, що технічна оцінка проекту буде завершена за 2 місяці, щоб ми могли швидше перейти до закупівель. Тендер має закінчитися влітку, а закупівля тролейбусів може відбутися вже восени", – сказав Денис Гайовий, асоційований директор ЄБРР в Україні.

     Для компанії Egis – це вже третій поспіль проект з технічної оцінки інвестицій у модернізацію міського громадського транспорту в Україні. Перші два, в Харкові та Кривому Розі, знаходяться на завершальній стадії. Цей успішний досвід співпраці з Банком та Клієнтом  дозволить компанії в майбутньому розширити своє портфоліо консалтингових послуг в Україні на інші регіони та на інші об’єкти муніципальної інфраструктури.