Egis розпочала роботу над проєктом "Модернізація Уч-Курганської ГЕС" (Киргизька Республіка)

Технічний нагляд за виконанням проєкту "Модернізація Уч-Курганської ГЕС". Бенефіціар: Уряд Киргизстану

Розпочато реалізацію проєкту "Модернізація Уч-Курганської Гідроелектростанції" в Киргизькій Республіці, спрямованого на відновлення застарілої дамби, електростанції та обладнання гідровузла. Проєкт мав тривати з вересня 2019 року по березень 2025 року, однак виконання було затримано у зв’язку з Covid-19.

Уч-Курганська Гідроелектростанція розпочала роботу в 1962 році і була першою інсталяцією в каскаді річки Нарин. Сьогодні станція забезпечує базове навантаження для Киргизької Республіки та здійснює експорт до Узбекистану. Киргизька Республіка є центром чистої енергетики в Центральній Азії та забезпечує 90% гідроенергетики регіону і, задля задоволення існуючих потреб, ГЕС потребує значної реабілітації.

Нагадаємо, що Азійський банк розвитку виділив 100 мільйонів дол. США на модернізацію станції. Замовником є Уряд Республіки Киргизстан. Відповідно до контракту, Egis International, Egis Eau у консорціумі з EDF (Électricité de France S.A. - лідер) разом працюють над цим проєктом. Egis відповідальна за надання технічної допомоги Підрозділу з реалізації проєкту електростанції у реалізації двох контрактів під ключ, а також управління проєктом та моніторинг реалізації. Зокрема, компанія надаватиме підтримку Підрозділу з реалізації проєкту в управлінні проєктом, здійснюватиме прєктування та надаватиме інжинірингові послуги, закуповуватиме обладнання, здійснюватиме контроль якості матеріалів, огляд обладнання перед поставкою, наглядатиме за вчасним введенням в експлуатацію та завершенням проєкту.

Egis пишається тим, що сприяє підвищенню технічних та експлуатаційних показників Уч-Курганської ГЕС, яка відіграє вирішальну роль у енергетичному забезпеченні регіона та зменшенні вуглецевого сліду в Центральній Азії.