Egis розпочинає новий проект в сфері громадського транспорту в Україні

5 лютого в київському офісі ЄБРР у присутності старших банкірів та представників міської влади відбулася стартова зустріч щодо запуску програми «Міський громадський транспорт в Україні» в м.Кривий Ріг.

     У рамках підпроекту розвитку тролейбусної інфраструктури Egis надасть послуги з експертної оцінки компанії "Міський Тролейбус" (КРМТ) на предмет обгрунтованості інвестицій.

     Кривий Ріг, населення якого становить 640 000 жителів, є одним з найбільших промислових центрів та найдовшим містом України (довжиною 66 км). Його тролейбусний парк, широко представлений та найбільш доступний міський транспорт для містян, страждає від недофінансування. Тому ЄБРР вирішив виділити 8 мільйонів євро на програму модернізації тролейбусної інфраструктури.

     Врешті-решт, він буде фінансувати закупівлі близько 50 нових низькопідлогових тролейбусів, включаючи обладнання для технічного обслуговування та діагностики та відповідну інфраструктуру.

     Роль Консультанта полягає в тому, щоб завдяки проведенню комплексної експертизи підприємства підтвердити, що ці значні інвестиції забезпечать найкращий і довгостроковий результат для розвитку компанії-клієнта.

     Завдання компанії Egis у цьому проекті полягає в розробці інвестиційного плану (включаючи фінансовий аналіз та відповідну бізнес-модель) для системи громадського транспорту міста Кривий Ріг. Таким чином, перелік робіт складатиметься з грунтовної діагностики існуючого попиту та ринку громадського транспорту із врахуванням регуляторної та інституційної бази, а також аналізу транспортного оператора з наступними висновками щодо доцільності запропонованих інвестицій.

     Це перший проект експертизи «due diligence», яку отримав Egis в рамках комплексної програми ЄБРР, що демонструє міжнародну та місцеву компетенції Групи в даному секторі в Україні. Рамкова угода охоплює 8 міст, і в кожному з них Egis потенційно має можливості виступити в ролі консультанта.