EGIS у Львові випробовує нові трамваї для нової лінії на Сихів

«Якість усіх трамваїв перевіряє французька інженерна компанія «Egis International»

Новину передає «24 канал» та Zaxid.net:

«Львівелектротранс» отримав черговий, уже шостий, трамвай.

«Кожен трамвай проходить обкатку в об’ємі 150 км. І зараз 5 трамваїв вже пройшли цю обкатку, шостий трамвай, який ви сьогодні бачили, буде проходити обкатку й однозначно кожен трамвай буде обстежений», – запевнив головний інженер ЛКП «Львівелектротрансу» Володимир Ковалів.

Якість усіх трамваїв перевіряє французька інженерна компанія «Egis International». Покроково перевіряють кожен вузол вагона. Зауважують, що великих недоліків поки що не знайшли. Втім, навіть стружка в салоні або неправильне відведення конденсату – невеликий мінус виробнику.

«Є дрібні роботи, що мають бути доопрацьовані, але нічого критичного нема. Наприклад, не працює обігрів дзеркал, трішечки переплутані поворотники при ручному керуванні. Це буде усунено, тобто якраз для цього і здійснюється технічний нагляд», – розповів заступник керівника проектів «Egis International» Максим Молчан.

«Завжди є якісь маленькі недопрацювання. Я дещо знайшов, звісно. Але це не впливає на сервіс загалом», – додав працівник компанії «Egis Rail» Юрген Вакс-Ебелінг.

Вдень трамвай перевіряли в депо. А от ніч – час для випробування в русі. Наступного тижня «Львівелектротранс» отримає останній – сьомий вагон. А вже зі середини листопада вони возитимуть пасажирів новою сихівською колією.