Egis Ukraina надаватиме допомогу у впровадженні проєкту «Будівництво тролейбусної лінії в Житомирі»

© Valeriy Budnychenko

26 січня КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління»  підписало контракт вартістю 1,569 млн євро на будівництво тролейбусної лінії в місті Житомир, що є компонентом підпроєкту рамкового проєкту «Програма фінансування громадського транспорту України» (УПФГТ) та передбачає розвиток тролейбусної інфраструктури Житомира за фінансованого сприяння ЄБРР. Завдяки розширенню тролейбусної мережі до мікрорайону Мальованка, мешканці наразі ізольованих населених районів зможуть добиратися до міського центру зручним громадским транспортом. Очікується, що послуги будуть надані упродовж семи місяців з моменту підписання контракту. Нагадаємо, що УПФТГ спрямований на покращення інфраструктури громадського транспорту у містах України та був утверджений у 2018 році.

Команда Egis надаватиме консалтингові послуги та підтримку в реалізації проєкту «Оновлення тролейбусного парку м. Житомир», зокрема таких компонентів, як монтаж контактної мережі та оновлення тягової підстанції. Egis допомагатиме групі впровадження проєкту у підготовці технічних спесифікацій, документації для процедур закупівель, допомагає з процесом закупівель, аналізом тендерних пропозицій, адміністративним забезпеченням договорів, впровадженням механізми своєчасної виплати за договорами та супроводжуватиме під час завершення договору.

Egis рада можливості долучитися до покращення ефективності та надійності системи громадського транспорту, адже створення сталої міської інфраструктури є спільним прагненням нашої компанії, міста Житомир та ЄБРР.