Egis в Україні присуджено контракт в секторі водопостачання та водовідведення

20 квітня 2017 року Egis розпочав роботу в проекті технічної допомоги із закупівель та технагляду за будівництвом об’єктів водної інфраструктури м.Тернопіль. Фінансування на суму 37 мільйонів доларів США надав Світовий Банк.

Метою проекту є зменшення енергоспоживання, поліпшення ефективності та надійності роботи загальної системи водопостачання та водовідведення КП «Тернопільводоканал», який виступив Клієнтом, а також поліпшення якості надання послуг населенню. Завдяки інвестиціям Світового банку та спираючись на досвід Egis підприємство Замовник планує впродовж 2015 – 2021 років суттєво модернізувати об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства з використанням сучасних технологій.

Передбачено, що на етапі перед контрактних послуг консультант буде допомагати клієнту у закупівлі, проектуванні та установці техніки і обладнання. Надання допомоги клієнту на етапі торгів, оцінки пропозицій, переговорів та укладення контракту. 

Пізніше, з моменту початку робіт Ежіс буде здійснювати технагляд  за такими роботами, як:

  • реконструкція каналізаційних очисних споруд, 3-х каналізаційних насосних станцій та 2 водозаборів,
  • будівництво станції зневоднення осаду і станції знезалізнення. 

Станом на початок 2017 року Egis в Україні активно представлена в проектах будівництва та експлуатації доріг, інституційному супроводі реформ транспортної галузі, в проектах з проектування, технагляду та корпоративного управління в секторі центрального теплопостачання. Натомість, проект в галузі водопостачання та водовідведення відкриє для компанії нові можливості для розвитку ще одного перспективного сегменту для консалтингових та інжинірингових послуг компанії в Україні.