“Egis” візьме участь у реалізації контракту з проектування у водному секторі в Україні

У жовтні 2017 році були розпочаті роботи у Нововолинську в рамках проекту «Другий проект розвитку міської інфраструктури».

     «Egis» несе відповідальність за підготовку проектування та тендерної документації для модернізації існуючої системи водопостачання у місті.

     Нововолинськ – місто на заході України з населенням близько 50 000 мешканців, яке було засноване у 1950 році як центр гірничодобувної промисловості. На сьогоднішній день із 11 гірничодобувних компаній працюють лише 4. Таким чином, потреба у використанні водних ресурсів значно знизилася.

     Окрім цього, значна частина мереж застаріла через перевищення терміну експлуатації більше, ніж на 30 років. У результаті реалізація робіт з модернізації водних мереж допоможе місту вирішити три основні проблеми: оновлення пошкоджених ділянок, що потребують постійного та дорогого технічного обслуговування; зниження енергоспоживання, а також постачання води хорошої якості за вигідну ціну.

Досьє проекту 

     Таким чином, завдання компанії «Egis» полягає у розробці проектної документації, специфікацій та створення кошторисів для реконструкції водних магістральних трубопроводів та будівництва станції знезалізнення, а також у наданні допомоги Замовнику під час проведення тендеру на отримання підрядного контракту з будівництва.

     Важливо зазначити, що це завдання є третім поточним контрактом, що проводиться компанією «Egis» у водному секторі в Україні. Технічний нагляд за роботами у  Тернополі, проект з виробництва біогазу у Львові та проектні роботи у Нововолинську, - усе це створює комплексну картину інженерної діяльності компанії та інноваційних технологічних підходів, які дозволяють забезпечити найбільш ефективне управління водними ресурсами для Замовника.