Експертна оцінка Egis дає старт проекту модернізації в Кривому Розі

12 вересня в офісі ЄБРР в Києві був підписаний Договір про надання КП “Міський тролейбус” у м. Кривий Ріг кредиту у сумі 10 млн євро на проект “Оновлення тролейбусного парку”. Попередню експертну оцінку проекту виконали експерти компанії Egis.

     Згідно висновків консультантів Egis комунальне підприємство “Міський тролейбус” по завершенню реалізації проекту буде спроможне налагодити свою комерційну діяльність в такий спосіб, щоби повернути всі кредитні кошти та відсотки у зазначений у договорі термін. Кредитні кошти буде скеровано в першу чергу на придбання 50-и нових тролейбусів автономного ходу.

     Як зазначив начальник відділу транспорту Сергій Сиротюк: “Це важлива подія для міста. Це якість життя, це покращення транспортної ситуації. Нам знадобилося трохи більше півтора роки на те, щоби дійти до підписання Угоди. Інші компанії такий шлях проходять за три і більше років. Сьогодні я впевнений на 100%, що проект буде реалізовано.»

     Представниця Egis Інна Шум наголосила, що це “перший проект експертної оцінки (due diligence) реалізований спеціалістами компанії в Україні. Наші консультанти фахово і швидко проаналізували всі аспекти діяльності підприємства та економічну ситуацію в секторі міського транспорту і надали об’єктивні висновки. Це дало можливість місту в короткі терміни отримати кредит ЄБРР та приступити до реалізації цього важливого інфраструктурного проекту”.

 

Досьє проекту

     Довідка. Проект проведення експертної оцінки (Due Dilligence) проводився в рамках Програми Міський транспорт в Україні, в якому команда консультантів Egis реалізує одночасно 2 аналогічних проекти у Харкові та Львові, та проект допомоги в організації закупівель в Івано-Франківську.