Helios, авіаційний підрозділ Egis, підписав контракт з Украерорухом

2-го березня у головному офісі Украероруху відбулась стартова зустріч щодо реалізації контракту про надання консультаційних послуг із підготовки плану розвитку інфраструктури ATM/CNS.

     Контракт підписали директор Аероруху Олександр Доценко та Майк Шортхоз, генеральний директор авіаційного підрозділу Egis (HeliosTechnologyLtd).

     Фінансування консультаційних послуг відбуватиметься за рахунок грантових коштів, виділених Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

     Проект тривалістю 9 місяців буде поділено на три етапи:

  • Аналіз ефективності та функціональної результативності існуючої інфраструктури  ATM/CNS  та української навігаційної системи в цілому;
  • Розробка Плану впровадження;
  • Підготовка  загальних технічних вимог / специфікацій  з урахуванням нетипової централізованої інфраструктури обробки даних (DPC) для запуску першого етапу двоетапного відкритого міжнародного тендеру.

     У довготривалій перспективі результати досліджень мають узгодити розвиток української навігаційної системи з цілями та задачами, які зафіксовано у Світовому повітряному навігаційному плані та Європейському ATM Генплані. У короткотерміновій перспективі аналіз, проведений Консультантом, дозволить визначити необхідний обсяг капітальних інвестицій з боку ЄБРР та ЄІБ для подальшої модернізації українського державного підприємства «Украерорух» з метою інтеграції його до спільного центру аналізу даних.

     Щодо Egis, цей контракт запустив для компанії новий напрям надання послуг на українському авіаційному ринку.  Цей факт є надзвичайно важливим для зміцнення позицій Egis як консультанта з широким переліком послуг та галузей.