Компанія Egis і Wood отримала договір про ризики зміни клімату в Україні

"Аналіз ризиків зміни клімату для критично важливих мереж транспортної інфраструктури в Україні" - це проєкт, над яким Egis Ukraina в консорціумі із Wood (Великобританія, лідер) працюватимуть разом з 2020 року.

Підтримка технічної допомоги спрямована на оцінку ризиків та вразливості до змін клімату в транспортному секторі України та на розробку структури на високому рівні, що визначає відповідні інвестиційні проєкти та / або заходи, які можна розглянути для інтеграції в транспортні інвестиції ЄБРР для посилення кліматичної стійкості.
Експерти Egis проаналізують наявні прояви зміни клімату разом із їхніми прогнозованими наслідками на основі кліматичних сценаріїв та оцінять вплив на критичну транспортну інфраструктуру. Будуть розглядатися авто та залізничні вокзали, аеропорти та види внутрішнього навігаційного транспорту, а також взаємозв'язок поміж ними. Оцінка охоплюватиме не лише інфраструктурні активи, але й потоки людей та товарів у мережі з метою представлення повної картини функціональності та критичності транспортної мережі в Україні та її вразливості до майбутніх змін клімату.
Консультант також визначить критичні напрямки для відповідних втручань та інвестиційні вимоги високого рівня, а також можливі інституційні та організаційні заходи, необхідні для зменшення кліматичних ризиків, пом'якшення наслідків зміни клімату та максимального відновлення економіки та суспільства в Україні.