Компанія Egis отримала контракт на під-проєкт "Херсонський тролейбус"

Тендер на ще один тролейбусний під-проєкт Egis виграв у травні. Донором є ЄБРР.

Наступний контракт «Громадський транспорт України ІІ: Херсонський тролейбусний під-проєкт - посилення нормативної структури регіонального громадського транспорту» має на меті допомогти місту Херсон у підготовці Плану сталої міської мобільності (ПСММ). Цей план буде враховувати погляди та внесок різних зацікавлених сторін міста, найважливіші з яких є членами Робочої групи ПСММ.
ПСММ, який буде включати розробку транспортної моделі, стане інструментом для покращення мобільності та доступності транспорту, а також для зменшення негативного впливу міського транспорту на навколишнє середовище.
Херсонський тролейбусний під-проєкт спрямований на підготовку переходу до більш стабільної та ефективної моделі послуг тролейбусного транспорту, в рамках надійного Плану стійкої міської мобільності, відповідно до вимог ЄС, зокрема Регламенту № 1370/2007.
Таким чином, проєкт Egis замислюється як спосіб покращення сучасних умов міської мобільності та сприяння підготовці комплексного постачання міського транспорту.