Компанія Egis розпочала роботу над проєктом UMIP

21-22 жовтня, експерти Egis провели дві стартові зустрічі в рамках проєкту. Засідання були присвячені загальному брифінгу стейкхолдерів, обговоренню викликів на попередніх етапах програми, визначенню першочергових кроків для команди Egis протягом початкового періоду.

Разом з Egis у початковій зустрічі взяли участь представники EIB (Європейський інвестиційний банк), PMSU - Підрозділ з управління та підтримки програм та консультанти COWI для PMSU.

Друга зустріч була присвячена обговоренню поточного стану субпроєктів та ознайомленню з 6 кінцевими бенефіціарами — муніципальними компаніями з усіх куточків України.

UMIP (Програма розвитку муніципальної інфраструктури України) - це багатогалузева інвестиційна програма (400 млн. Євро), яка спрямована на підтримку та розвиток комунальної інфраструктури у 5 секторах:

  • централізоване опалення;
  • енергоефективність у громадських будівлях;
  • комунальне освітлення;
  • водопостачання;
  • управління твердими побутовими відходами.

В рамках проєкту протягом наступних 6 років Egis надаватиме консультації муніципальним компаніям у сфері закупівель, управління контрактами та інституційного зміцнення у наступних містах: Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Лозове та Маріуполь.