Компанія Egis виграла тендер на розвиток міської мобільності у Запоріжжі та Кривому Розі

У травні 2020 року компанії Egis присудили контракт "Радник з розвитку міської мобільності для Запоріжжя та Кривого Рогу". Донором проєкту є IFC.

Завдання проєкту Консультації - допомогти містам Запоріжжю та Кривому Рогу розвинути міську мобільність та зміцнити стійкість систем громадського транспорту. Egis також допоможе IFC у наданні консультативної підтримки обом містам-клієнтам, включаючи: технічні огляди електричної інфраструктури для модернізації тролейбусної системи та розгортання пілотних електро-автобусів у Запоріжжі та модернізацію трамвайної системи у Кривому Розі, рекомендації щодо спорудження та модернізації інфраструктури. (наприклад, підстанції, канальних ліній, трамвайних колій тощо), аналіз ефективності витрат, вибір технології та технічних умов відповідних видів транспорту у містах.
Egis також розгляне існуючі транспортні маршрути та проконсультує методику та покращення інституційної спроможності для оптимізації мережі маршрутів та інших заходів щодо фінансової стійкості комунальних транспортних компаній. Крім того, Egis перегляне правила та практики закупівель обох міст для виявлення недоліків та надасть рекомендації, які забезпечать конкурентоспроможні та прозорі закупівлі рухомого складу і роботи для відповідних проєктів.