Лорен Жермен, CEO Групи Egis, відвідав Сербію в рамках проєкту белградського метрополітену

5-8 грудня Лорен Жермен, головний виконавчий директор Egis, Олів’є Буварт, головний виконавчий директор Egis Rail та Зоран Іліч, директор Egis в Західних Балканах, разом з менеджерами команди Egis зустрілися з сербськими партнерами, задля обговорення проєкту будівництва белградського метро. Нагадуємо, що у рамках угоди між урядом Сербії та Франції, підписаної у травні 2020 експерти Egis:

  • розробляють попередні проєкти;
  • здійснюють оцінку впливу на навколишнє середовище в рамках 1ї фази проєкту для першої лінії;
  • розробляють технічно-економічне обґрунтування для всієї мережі метрополітену.

 

Підґрунтям співпраці стала міжурядова угода, підписана 26 листопада Френком Рістером, Міністерським уповноваженим з питань зовнішньої торгівлі Франції та Міністром фінансів Сербії Сінішем Малі у присутності Президента Александра Вучича. Відповідно до угоди Франція надає Сербії рухомий склад, обладнання та допомогу в реалізації проєкту.

Протягом візиту французька делегація на чолі з Лореном Жерменом зустрілася з Томіславом Моміровічем, Міністром з будівництва, транспорту та інфраструктури, Сінішем Малі, Міністром з фінансів, Гораном Весічем, Заступником мера Белграда, Івіцою Коїч, Головою управління персоналом Президента та Станком Кантар, безпосереднім клієнтом та директором Белградського управління метро та трамваями.

©Aleksandra VUKOVIC

Лорен та Олів’є також зустрілися з працівниками Egis у белградському офісі, де команда працює над проєктуванням метрополітену та ознайомилися з іншими поточними проєктами Egis у регіоні.

 

©Aleksandra VUKOVIC