Лорен Жермен, Egis Group CEO, відвідав Україну

27 січня генеральний виконавчий директор Egis Group прибув з 3-денним візитом до Києва. Упродовж візиту Жермен провів ряд ділових зустрічей з метою обговорення діяльності Egis Ukraina, дочірнього підприємства Egis Group.

Жермен зустрівся з Володимиром Жмаком, головою правління АТ «Укрзалізниця», Сергієм Цівкачем, головою UkraineInvest Владиславом Криклієм, Міністром інфраструктури України, Наталією Форсюк, заступницею Міністра з питань євроінтеграції. Відвідав Укравтодор для обговорення поточних проєктів з розвитку інфраструктури, організацію подальшої співпраці й шляхи та можливості залучення міжнародних інвестицій.

Протягом візиту Лорен Жермен відвідав київський офіс Egis Ukraina, зустрівся з працівниками та обговорив з Арно де Ружі, директором Egis Ukrainа, та Іньясом Ертлє, основним акціонером Ertle Ltd, місію та стратегічне бачення нещодавно заснованої компанії Egis Ertle Engineering, яка утворилася внаслідок створення спільного підприємства між Egis Ukraina and Ertle Ltd.

Лорен Жермен зазначив, що його візит був плідним та сповненим натхнення, оскільки він скористався шансом відвідати кілька місцевих визначних пам'яток та насолодитися українською культурою. Варто зазначити, що під час візиту до Французько-Української торгової палати (CCIFU), Жермен був призначений головою Французько-української ділової ради Французької міжнародної бізнес-асоціації (MEDEF International), тому він розглядає можливість регулярно відвідувати Київ та проектні офіси Egis Ukraina в інших містах.