Луцьк отримав перші два тролейбуси з 29-ти в рамках проєкту «Міський громадський транспорт України» (UUPTP). Egis виступає в якості технічного консультанта

21 жовтня 2020 року - Луцьк отримав перші два з 29-ти низькопідлогових 12-метрових тролейбусів, закуплених за кредитні кошти від Європейського інвестиційного банку. Це стало можливим завдяки участі Луцька у проєкті ЄІБ «Міський громадський транспорт України» (UUPTP), що є рамковим кредитом від ЄІБ. Egis виступає в якості технічного консультанта проєкту, в рамках якого місто отримає позику загальною сумою 4.36 мільйонів євро на придбання нових тролейбусів.

Нові тролейбуси курсуватимуть за маршрутом №15. Тролейбуси обладнано комфортними м’якими сидіннями, кондиціонерами салону та водія, USB портами для зарядки мобільних пристроїв, точками доступу WIFI. Завдяки пандусам та низькій підлозі тролейбуси забезпечать легкий доступ людям похилого віку, людям з інвалідністю та пасажирам з дитячими візочками. Таким чином, жителі Луцька зможуть отримати якісний та зручний громадський транспорт.

Egis пишається участю у розвитку громадського транспорту міста Луцьк.