Луцький тролейбусний парк поповниться 4 новими тролейбусами

В рамках проекту «Міський громадський транспорт України» (UUPTP), що виконується за фінансового сприяння Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), місто Луцьк отримає нові автобуси. 28-29 січня, Egis надала допомогу міській адміністрації Луцька у проведенні інспекції виробничих приміщень нового рухомого складу. Чотири тролейбуси (Т70117) були виготовлені українським виробничим підприємством «Автоскладальний завод №2», що є дочірнім підриємство ПАТ «АК «Богдан Моторс». Нові тролейбуси готові до функціювання та невдовзі будуть передані місцевому перевізнику - КП «Луцькому підприємству електротранспорту».

Нові транспортні засоби обладнані 34 місцями та здатні розмістити 93-105 пасажирів. Низький рівень підлоги забезпечить комфортну посадку та висадку користувачів з низькою та обмежено мобільністю. Засоби мають WiFi, відеоспостереження, кондиціонери та достатньо простору для крісла-каляски, що поліпшить комфорт пересування луцьким громадським транспортом.

Станом на сьогодні, за цим проектом було реалізовано 15 ініціатив в 11 містах України. ЄІБ виділив 183.7 млн євро кредиту та планує подвоїти цю суму до 2026 року.

Egis пишається можливістю долучитися до покращення соціальної інфраструктури міст України.