Маріуполь отримає 72 нових низькопідлогових тролейбуси за участю Egis

30 жовтня представники КП «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління», компанії «Белкомунмаш» та «БКМ-Україна» підписали контракт з консорціумом щодо поставки 72 нових низькопідлогових тролейбусів.

     «Такого системного підходу до реформування транспортної моделі немає в Україні. Головна мета – щоб маріупольці відчули, що таке якісний європейський транспорт. Дякую, що ви допомагаєте нам в цьому», - наголосив міський голова.

     Нагадаємо, що загальна сума контракту – 15,2 млн євро. Європейський банк реконструкції та розвитку надав 12,2 млн. Грантові кошти «E5P» складають 3 млн євро. Він передбачає поставку 72 тролейбусів, з них 15 – з автономним ходом 20 км. Перша партія з 12 одиниць транспорту має надійти до Маріуполя вже за дванадцять тижнів. Дані тролейбуси - одні з кращих у світі за технічними показниками. Вони працюють на автономному ході, заряджаються від контактної мережі. Транспорт матиме wi-fi, сучасні системи кондиціонування та облік пасажиропотоку.

     В даному проекті (МІСЬКИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ УКРАЇНИ: Модернізація тролейбусного транспорту м. Маріуполь - Допомога в реалізації проекту та надання інжинірингових послугкомпанія Egis виступила в якості Консультанта, в обов'язки якого входили підтримка реалізації проекту, підготовка тендерної документації та підготовка підписаного Контракту.