Міністерство Закордонних Справ Королівства Саудівської Аравії та Projacs відвідали Egis Ukraina!

Egis разом з партнером Projacs розпочали свій перший проект в галузі цивільного будівництва в Україні - "Консультаційні послуги з проектування реконструкції приміщення - будівлі КСА у Києві"

     4 листопада 2018 року Egis було присуджено контракт на консультаційні послуги з проектування архітектурних та інженерних конструкцій для проекту реконструкції приміщень КСА у Києві.

     Замовником виступає Королівство Саудівської Аравії, лідером цього проекту є Projacs (структурний підрозділ компанії Egis), підконсультанти – Egis Ukraina та Egis Batiments International.

     З 21 по 23 січня 2019 року в київському офіс Egis Ukraina та у Посольстві Саудовської Аравії відбувся ряд зустрічей з представником компанії Projacs (директором відділу розвитку бізнесу країн Близького Сходу), інженером Міністерства Закордонних Справ Саудівської Аравії  та менеджерами компанії Egis Ukraina з приводу подальших кроків реалізації проекту.

     По результатам зустрічі було підписано угоду про початок робіт.

     Протягом роботи над завданням Замовника команда експертів Egis підготує повний пакет технічної документації необхідної для проведення тендеру на відбір підрядної компанії для будівництва та реконструкції будівлі.

     *Projacs International - компанія, заснована в Дубаї; на 51% компанією володіє Egis; компанія спеціалізується на управлінні проектами цивільного будівництва.

Насер Канаан з Projacs International & інженер Міністерства Закордонних Справ СА