Місія Ремі КУНІНА та Джеймса ЧОПТІ в Україні (серія зустрічей з новими міністрами)

25 жовтня 2019 року представники міжнародної групи Egis зустрілися з новим міністром регіонального розвитку Альоною БАБАК та новим міністром інфраструктури України Владиславом КРИКЛІЄМ.

     Учасники зустрічі обговорили поточні та заплановані проекти технічної допомоги, які здійснюються Міністерством спільно із Egis, а також перспективи майбутнього співробітництва.

     Альона Бабак звернулася до Egis з проханням про надання допомоги та рекомендацій по розробці інноваційних засобів фінансування муніципальних проектів в галузі водопостачання, енергетики та навколишнього середовища, щоб відповісти на основні потреби в інвестиціях у цих галузях в Україні.

     Владислав Криклій подякував представникам Egis за плідну співпрацю задля розвитку транспортної галузі України та відзначив  успішнy реалізацію спільних проектів.

     Міністр подякував представникам Egis за плідну співпрацю задля розвитку транспортної галузі України та відзначив на успішній реалізації спільних проєктів, зокрема, таких як: реконструкція, модернізація та експлуатаційне утримання магістральних автомобільних доріг України М-06 Київ-Чоп та М-03 Київ-Харків; розробка ТЕО пілотних концесійних проєктів, будівництва доріг та модернізація громадського транспорту м. Києва і м. Львова; управління пілотним проєктом ЄБРР за контрактом на основі управління  результатами (OPRC) щодо утримання автодороги М-06; підтримка в розробці національної транспортної моделі та майстер-плану; підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії України; модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні та інші.

     Представники Egis висловили свою готовність і надалі підтримувати Міністерство регіонального розвитку та Міністерство інфраструктури та до розширення співпраці.