Міжнародний інвестиційний форум RE: THINK. Invest in Ukraine

У Маріуполі 29 жовтня стартував перший інвестиційний форум "RE:THINK. Invest in Ukraine" з ініціативи президента України Володимира Зеленського та за підтримки Кабінету Міністрів України.

     Ціль - об’єднання зусиль для розкриття інвестиційного потенціалу України.

   На "RE:THINK. Invest in Ukraine" були присутні: інвестори та представники з понад 45 країн світу; більше ніж 100 СЕО, які безпосередньо ухвалюють інвестиційні рішення; понад 70 компаній зі світовим ім'ям; більш як 20 офіційних делегацій на чолі з міністрами та послами з Литви, Данії, Швеції, Великої Британії, інших країн ЄС, Швейцарії, Японії, США та Канади.

     У форумі взяли участь представники 17 міжнародних організацій, зокрема: Европейська Комісія, Міжнародна фінансова корпорація, Світовий банк, ЄБРР, Європейський інвестиційний банк в Україні.

     Від імені Еgis, Арно де Ружі, Тарас Мазяр та Максим Свірський взяли участь у форумі з метою зустрічі з вищими урядовими посадовими особами та представниками обласних та місцевих адміністрацій, МФО та громадянського суспільства та сприяли креативному та стійкому розвитку інжинірингу України.

     Наразі Маріуполь є одним із ключових міст для інвестицій в Україну. Еgis зі свого боку підписав цього року 3 нові проекти в Маріуполі: у водному та транспортному секторі. У рамках форуму було підписано спільний Меморандум про взаєморозуміння між м. Маріуполем, ЄІБ та урядом Франції щодо відновлення водної інфраструктури в місті, проект, в якому Еgis був обраний для консультування міста та Маріупольського Водоканалу.