Модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні

УКРАЇНЦІ, ЗМЕНШІТЬ ШВИДКІСТЬ! Національна кампанія, яка закликає українських водіїв дотримуватись обмеження швидкості.

     Київ, 21 вересня 2018 року – сьогодні під головуванням Міністра інфраструктури Володимира Омеляна, Міністерство інфраструктури України спільно з проектом, що фінансується Європейським Інвестиційним Банком, «Модернізація та підвищення безпеки мережі автомобільних доріг в Україні», розпочали проведення національної інформаційної кампанії з безпеки дорожнього руху, з фокусуванням на контролі швидкості.

     Кампанія, яка включає в себе відео та аудіо повідомлення, зовнішню рекламу – білборди та сітілайти, плакати, листівки, які будуть розповсюджуватися на автозаправних станціях по всій країні, з цільовою аудиторією чоловіків-водіїв у віці від 30 до 45 років. Загальнонаціональна кампанія буде проводитись у Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Харківській, Хмельницькій, Херсонській областях та у містах Києві та Одесі також, її метою є інформування про наслідки ДТП в результаті перевищення швидкості та про важливість дотримання швидкості водіями, закликаючи їх зменшити швидкість.

     Протягом місяця інформаційна кампанія з безпеки дорожнього руху також включатиме онлайн-компонент, який буде запущений у партнерстві з Автоцентром, зосереджуючи увагу на питаннях безпеки дорожнього руху та дотриманні законів в Україні. Телевізійні програми з безпеки дорожнього руху будуть також підготовлені та транслюватимуться через комунікаційні платформи Автоцентру.

     «Країна рухається в правильному напрямку з точки зору докладання зусиль щодо вирішення питання безпеки дорожнього руху, але ще багато чого потрібно зробити. Ця кампанія має на меті зберегти динаміку. Ми хочемо інформувати громадськість, що підвищення рівня безпеки дорожнього руху – це підхід, який потребує участі як уряду, так і самих людей. Є речі, які може зробити уряд, і є речі, які можуть зробити учасники дорожнього руху (як водії, так і пішоходи). Ми хочемо нагадати українцям, що швидкість має наслідки для всіх, тому потрібно сфокусуватися та знизити швидкість, оскільки швидкість вбиває», – сказала Рамона Лупу, Експерт з кампаній по безпеці дорожнього руху та комунікації.