На ІІІ міжнародному ЕкоФорумі: Ежіс презентувала 2 проекти в галузі відновлюваної енергетики та поводження зі сміттям

5-6 жовтня у Львові за ініціативи Асоціації водоканалів України «УкрводоканалEкологія» та сприяння Міністерства екології та природних ресурсів відбувся Міжнародний Екологічний Форум “Вода та енергія».

Цей захід був присвячений проблемам у сфері питного водопостачання, реформам в екологічному законодавстві, впровадженню новітніх технологій очищення комунальних стічних вод та використанню відходів вторинної сировини.

 

В перший день Ежіс презентувала проект з виробництва біогазу на очисних спорудах м.Львова, який фінансується за підтримки банку ЄБРР та фондів NEFKO і E5P. В світлі останніх тенденцій щодо використання відновлюваних джерел енергії та енергоефективних технологій цей проект викликав щиру зацікавленість технічних директорів основних українських водоканалів. Наступного дня, в частині, котра була присвячена питанням поводження з ТПВ експерт Ежіс презентував проект рекультивації сміттєзвалища в с.Грибовичі, який фінансує уряд Франції. Реалізація цього проекту дозволить вирішити соціальну та екологічну проблему львівського регіону, котрий опинився без полігону, а також накреслить план дій для цілої України в контексті ситуації з нерегламентованих сміттєзвалищ.

В той час, коли українські муніципальні органи влади, керівники комунальних водопостачальних підприємств та керівники промислових підприємств  перебувають, з одного боку, у постійному пошуку інвесторів для модернізації інфраструктури відповідно до законодавства ЄС, а з другого боку, вивчають впроваджені технології та їх ефективність досвід Ежіс в роботі над реалізацією цих двох знакових проектів є цінним як в технічній частині, так і в практиці залучення інвестицій.